Kristen Stewart - Intervium for Dazed

21. srpna 2009 v 13:52 | Claire |  Kristen - Interview
Našla jsem Intervium s Kristen, která odpovídala na otázky z časopisu DAZED. Pro které taky nafotila již známě photoshooty. Claire
Intervium:

Dazed přišel do LA za Kristen, aby získal exkluzivní rozhovor o tom, jak se vyrovnává se slávou a životem vedle Twilight sagy. Fotograf David Benjamin Sherry a stylistka Katie Shillingford udělali s Kristen i skvělé záběry nezveřejněné v magazínu.

Na focení Sherry řekl "Twilight jsem ještě neviděl, ale dával jsem se na mnoho jejích obrázků. Inspiroval jsem se malbami Patricka NAgE. Připomínala by mladou Jodie Foster nebo WINO Ryder. Pokusil jsem se zobrazit nový způsob vnímání této rozvíjející se mladé herečky."

Toto intervium je taky o její nové roli, Jake Scotta - Welcome to the Rileys.

Dazed Digital:
Jsi na cestě za kariérou velké hvězdy. Před dveřmi je spousta novinářů...
Kristen: Ano, ale nesmíte na to pořád myslet, protože když to uděláte, připadáte si jako ve zvláštním neuvěřitelném světě.

Dazed Digital:
S Paparazzi je to takové od Twilight, že?
Kristen: Přesně. To je jediný důvod, proč jsou tam venku. Z internetu zjistí, kde jsem - bože, z Twitter!! Pokud chtějí vědět kde jsem, stačí jim zajít na Twitter, to je tak směšné.

Dazed Digital: Předpokládám, že ztvárnění Joan Jett je něco úplně jiného než Twilight ...
Kristen: Je to fakt něco. Ona je opravdová mrcha. Byla první ženou, která rozjela svou vlastní nahrávací společnost. Po Runaways ji všichni odmítli s tím, že "Sorry, už máš po tom," a ona na to "Ne, lidé to chtějí stále slyšet." Co dočerta dělali, když tu ještě nebyla? Hudební průmysl je brutální. Příjde jedna hudební vlna, exploze jednoho hudebního typu hudby, každý se na to upne a snaží se to napodobit , takže vzniká kopa trapných verzí jiných kapel. Takže tu máme spoustu verzí kohokoli.

Dazed Digital:
Je jisté, že se s touto rolí dost ztotožňuješ. Film a hudební průmysl nejsou až tak odlišné.
Kristen: Ano, bylo skvělé natáčet. V poslední době jsem dostala spoustu dobrých nabídek. Právě jsme dotočili film v New Orleans - bude to znít asi směšně, protože tam hraju šestnáctiletou pouliční štětku, ale toto je zatím jediný film, s kterým jsem se skoro ztotožnila. Hraju dítě, kterého emocionálna vyspelosť je na úrovni pětiletého; žije ve svém malém světě, do kterého se v určitých životních situacích musí uzavírat. Je v tom bodě, kde není až na hranici, jako mnoho těchto lidí, a takových jsem v New Orleans potkala mnoho, povídala jsem si s lidmi, kteří tuto práci dělají už dost dlouho. Jsou pryč. Nerada to říkám, ale určitá jejich část uvnitř zemřela a je to velmi smutné, protože by stále mohly mít šťastný život. Takže moje postava mrtvá není, je stále celá. A když je opravdu zničená a potřebuje se dát znovu dohromady, potřebuje toho chlapíka. James Gandolfini zde hraje instalatéra, který vyjadřuje smutek nad ztrátou své dcery a je uvnitř stejně mrtvý. Jak takové vulgární dítě, které má své vlastní problémy, které jsou mnohem větší než ty jejich a skončí tak, že je přivede na místo, kde mohou pokračovat ve svých životech. Byl to ten nejúžasnější zážitek z filmu jaký jsem kdy měla. Všichni jsme byli navzájem propojení, byli jsme skvělá skupina herců, Jake Scott, režisér, je syn Ridleyho Scotta. Z nějakého důvodu jsem na to nemohla přestat celý den myslet. Mějte však na paměti, že mám skvělou výchovu, jaksi ale vím, jaký je to pocit být touto postavou. Bylo to opravdu těžké. Lidí na place však byli opravdu zábavní a vytěžili ze sebe maximum. Jsou to opravdu skvělé postavy.

Dazed Digital:
Je to ta nejlepší věc na tom, že si herečka? Hrát takové role?
Kristen: Ano, ale také to, že poznávám mnoho úžasných lidí a mohu pracovat se svými přáteli.

Dazed Digital:
Bojíš se dělat i něco jiného?
Kristen: Vím, že tak přirozeně příjdou i jiné věci, jiné, než hraní ve filmech. Nemám ani ponětí, co bych jinak dělala. Budu psát blbosti nebo něco takového. Budu dělat své vlastní filmy s mými přáteli, to rozhodne, a možná v nich ani nebudu hrát. Ale teď opravdu. Miluji to, miluji to co dělám a rozhodně v tom budu pokračovat, až dokud se mi to bude zdát správné. Tehdy možná přestanu, ale doteď budu jen psát, natáčet filmy a dělat hudbu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JooKiNka JooKiNka | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 20:04 | Reagovat

Ahojky mám malej dotaz :) Jak si udělala to že se ti v záhlaví ten obrázek mění?? Děkuji kdybys mi odpověděla

2 Belli Kristen cullen Belli Kristen cullen | Web | 21. srpna 2009 v 20:05 | Reagovat

nebujj uz to píísu :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama